pirmdiena, 2013. gada 16. septembris

Tonymoly Backstage Gel Eyeliner

Hei!
Tā kā skropstu tuša un laineri ir vienīgais, ko izmantoju no acu kosmētikas, es vienmēr esmu laba acu lainera meklējumos. Manuprāt dažādu krāsu acu laineri nekad nevar būt par daudz, tāpat kā lūpu krāsu! ;D
Since mascara and eyeliner are the only eye makeup I use, I'm always searching for a good eyeliner. In my opinion, there can never be too much different color eyeliners, just like lipsticks! ;D

Šis ir viens no populārākajiem korejiešu laineriem. Tas ir lēts (maksā apmēram Ls 3,50), ir pietiekoši daudz produkta (4g), tam ir interesants iepakojums + komplektā nāk otiņa un ir liela krāsu izvēle. 
This is one of the most popular Korean eyeliners. It's cheap (about 6 dollars or 4 pounds), it has a lot of product (4g), very unique and interesting packaging + there is a brush and there is a huge color selection.
Te var apskatīt visas pieejāmās krāsas. Veseli trīs brūnie toņi (ar spīgulīšiem, bez spīgulīšiem), pelēkie, violetie un vairāki melnie toņi (es vēl noteikti gribētu izmēģināt melno ar daudzkrāsainiem spīgulīšiem - nekad tādu toni nekur nēesmu redzējusi). Vēl ir veseli četri, ļoti jautri toņi  - rozā, zils, oranžs, dzeltens.
Here you can see all available colors. There are 3 browns (with shimmers or without), greys, violets, and several blacks (I would love to try pearl black one which has colorful shimmers in it, very unique color). There are also 4 very fun colors - pink, blue, orange and yellow. 
Tagad nedaudz par komplektā esošo otiņu. Otiņa atrodas lainera iepakojuma augšgalā, izņemot to ārā, otiņu var pagarināt. Es ļoti gribēju, lai man tā patīk, bet mēs kaut kā galīgi nesadraudzējāmies. Tā nedaudz spurojās un pats galiņš ir nedaudz deformēts (laikam, man tāda gadījās), kā arī man tā šķiet nedaudz par šķidru un uz tās sariņiem kaut kā neturas laineris.
Now a little bit about the brush. When you take out the brush out of the packaging, you can make it a little bit taller, which makes it more comfortable to use. I really wanted to like this brush, but it just didn't worked for me! It's not dense enough to draw a nice line, also the tip of the brush is a little bit misshapen (I think it's just mine brush).
Mans laineris ir krāsā 03 - pearl browm. Tas ir brūns laineris ar nelieliem spīdumiņiem. Manurpāt perfekts ikdienai! Spīdumiņu nav pārlieku uzkrītoši, tie ir gandrīz nemanāmi, ja nu vienīgi kārtīgi ieskatās. Noturība lainerim ir lieliska - turas vismaz 8h, bez pilnīgi nekādiem smērējumiem, taču tajā pašā brīdī to ir viegli noņemt ar divfāžu acu kosmētikas noņēmēju. Konsistences ziņā tas ir krēmīgs un to ir ļoti patīkami un viegli uzklāt uz plakstiņa.
I have it in color 3 - pearl brown. It's nice, everyday brown color with a little bit of shimmer. Shimmers are not too flashy, they are almost unnoticeable. It doesn't smudge at all and the staying power is absolutely amazing, at least 8 hours, at the same time it's really easy to take it off with oil based eye makeup remover. Consistency is very creamy and it's really easy to use it.

4 komentāri: