otrdiena, 2014. gada 11. februāris

Etude House Dr. Ampoule sheet mask

Hi!
Es esmu dzirdējusi nepārspējami daudz labu vārdu par korejiešu sejas maskām, tādēļ biju ļoti priecīga, kad vinnēju šo masku vienā no giveway, beidzot man radās iespēja izmēģināt šo brīnumu.
I have heard too much of a good words about Korean sheet masks, so I was very happy when I won this one in a giveway, so I finally had an opportunity to try out this magical thing! :D

Šī maska sastāv no diviem soļiem: 1. no kaut kādas mistiskas esences un 2. no pašas maskas. Interesanti! :) Essence ātri iesūcās un es īsti nesapratu jēgu no tās, jo man šķiet, ka tā pilnīgi neko nemainīja.
This mask has two steps: 1. a mystical essence and 2. the mask itself. Interesting, very interesting! Essence soaked in very fast and I didn't see any difference.
Maska man nepatika. Tā nedaudz mitrināja, bet nekas tāds wow nebija, kā arī pēc tās lietošanas āda bija lipīga un atlikusī essence no maskas ilgi vēl iesūcās ādā. No rīta pamanīju dažus sīkas, sarkanas pumpiņas, kas noteikti bija maskas dēļ.
I didn't like the mask. Yes, it was a little bit moisturizing, but it wasn't like wow my face is forever moisturized, also after using the mask my face was a sticky. In the morning I saw a few red spots, which were definitely because of the mask. 
Tā nu tā maska izskatās. Teikšu godīgi, tā galīgi nederēja manai sejas formai, lai gan saka, ka Etude House maskas it kā der lielākai daļai cilvēku. Tā pat nenosedza manu degunu līdz galam, pluss pa lielu uz vaigiem! Taču man patika, ka maska bija slapja :D un ļoti labi piesūcināta ar maskas essenci (ne to, kas bija 1. solī).
Sooo that's how the mask looks like on my face. Honestly it didn't fit my face shape at all, it covered half of my nose and it was too big on my cheeks, although Etude House masks are known for good fit. Buuut I liked that mask was wet and very well soaked in mask essence (not the 1. step essence).
Te var redzēt maska norādījumus angļu valodā un sastāvu.
Here you can see ingredients and directions in English. 

Nav komentāru:

Komentāra publicēšana