sestdiena, 2015. gada 25. jūlijs

Noreva Exfoliac facial scrub

Sveiki!
Tā kā pavisam nesen izlietoju Vichy skrubi nolēmu izmēģināt kaut ko jaunu, jo šajā ziņā esmu allaž labāka produkta meklējumos cīņā ar atmirušo šūnu iznīcināšanu. :D
Since I just I used up my Vichy scrub, I decided to try something new, because I'm always on a look out for a better exfoliater.

 Noreva ir jauna ādas kopšanas firma no Francijas, ko tagad var iegādāties Eiro aptiekās. Cenas ir apmēram tādas pašas kā Biodermai, varbūt pat nedaudz dārgākas. Šis skrubis, cik atceros, bez atlaidēm maksāja apmēram 20-25 eiro par 40 ml, kas nav visai izdevīgi.
This scrub costs about 20-25 euros for about 40 ml of product, which is actually quite expensive.
Divējāda iedarbība - tūlītēja - mikrolodītes maigi atbrīvo ādu no atmirušajām šūnām un netīrumiem, un ilgstoša - alfa hidroksiskābe (AHS) veicina šūnu atjaunošanos un uzlabo ādas tekstūru. Āda kļūst mīksta, elastīga un acīmredzami tīrāka. 
It works 2 ways, it instantly, but gently removes dead skin cells and dirt from you face, but in a long term   alpha hydroxy acids (AHS) allows you skin cells to restore and makes your skin texture more smoother. Skin gets soft and clean.
Uzklikšķinot uz attēla, to var palielināt un apskatīt saturu, kurš mani ļoti iepriecina, jo tā sastāvā nav parabēnu un otrā pēc sastāva ir glikolskābe, bet trešais pēc sastāva ir amonīja laktāts, kas ir īsts brīnums cīņā ar dāžādām ādas nepilnībām!! Super!
You can click on the picture if you want to read the ingredients, which make me really happy, because it doesn't have any parabens and second ingredient is glycolic acid, but third is ammonium lactate which does wonders with a lot of skin problems!!! 
Man ļoti patīk šis skrubis, tas lieliski attīra ādu un padara to ļoti maigu, kā arī gludu. Neiesaku šo skrubi jūtīgai un sausai ādai, jo tas varētu būt pārāk abrazīvs. Vienīgais, kas man īsti nepatīk ir smarža, tā ir svaiga, bet ļoti dīvaina un priekš manis nepatīkama.
I really like this scrub, it makes my skin clear and really smooth. I don't recommend this product fro sensitive and dry skin thought, because it might be too abrasive. The only thing that I don't really like about it, is the smell, it's quite fresh, but I just don't like it. 
Te var redzēt, ka pats produkts ir zils un tā sastāvā ir zilas mikrogranulas. Noreva Efxoliac skrubim dodu 4 margrietiņas no 5, vienu margrietiņu atņemot par smaržu.
As you can see here, the product itself is blue and it has blue micro granules. I give 4 out of 5 daisies for Noreva Exfoliac scrub, taking away one daisy for the smell.

2 komentāri: