svētdiena, 2015. gada 27. septembris

Batiste Dry Shampoo

Čau!
Batiste ir vieni no populārākajiem sausajiem šampūniem ne tikai visā pasaulē, bet arī tepat pie mums Latvijā. Arī man tas ir kļuvis par mīļāko sauso šampūnu, tāpēc nolēmu izveidot atsevišķu rakstu par visiem veidiem, ko esmu mēģinājusi.
Batiste are one of the most popular dry shampoos not only in all around the world, but also here in Latvia. It has become one of my absolute favorite dry shampoos, so I decided to make a review post about several types of Batiste dry shampoos that I have tried. 

Pie mums ir pieejami 9 dažāda veida Batiste sausie šampūni 200 ml iepakojumā, kas maksā apmēram ~6 eiro. Stockmann veikalā dažreiz redzu arī mazos 50 ml izmēra iepakojumus, ko ir ērti paņemt līdzi ceļojumā, iemest somā vai vienkārši izmēģināt dažādas smaržas un saprast, kuras patīk vairāk pirms iegādāties lielo iepakojumu.
Here you can get 9 different kind of Batiste dry shampoos in 200 ml bottle for about 6 euros. I have also seen that there are available little travel size bottle of 50 ml of product which are perfect not only for travelling, but also trying out different kind of scents before buying bigger bottle.
 
No visiem Batiste pieejamajiem veidiem esmu mēģinājusi oriģinālo par kuru īsti nebiju sajūsmā, kā arī šos trīs. Visiem trim piemīt vienāda smarža, taču to iedarbība ir dažāda, ja neskaita, protams, acīmredzamo to, ka tie iesūc lieko sebumu no matiem.
From all of the available types I have tried original which I wasn't a big fan of and also these three. All of these have the same scent, but they have different kind of effect, but obviously all of them remove unnecessary oils from the hair. 
Pamanīju, ka arī Batiste ir vegāniem draudzīgs produkts!! Taču nedomāju, ka vegāni pirktu aerosola iepakojuma produktus...
I have noticed that Batiste is also vegan friendly product!!
Šis ir mans abolūti mīļākais sausais šampūns, jo man ir tumši mati, līdz ar to sausie šampūni, kas ir baltā krāsā, lai kā es arī censtos to iestrādāt, vienmēr atstāj nedaudz baltas ēnas. Tas lieliski iesūc nevajadzīgo sebumu no matiem un piedod nedaudz kuplumu. Viens no produktiem bez kura nespēju iedomāties savu matu kopšanu!
This one is my absolute favorite dry shampoo, because I have dark hair, dry shampoos with white color usually leave white residue no matter how I try to work it in. This one works perfectly, it soaks in the oils from my hair and gives a little bit of volume. I cannot imagine my hair care without this product!! 
Man patika šis sausais šampūns, taču es neredzu pilnīgi nekādu atšķirību starp oriģinālo Batiste sauso šampūnu. Tas lieliski iesūc lieko sebumu, bet es nepamanīju nekādu papildus veselīgu spīdumu. Iespējams sastāvs tam ir "veselīgāks", bet neko par to nevarēšu komentēt.
I liked this dry shampoo, but I didn't see any difference between this one and original one. It worked very well, but it didn't gave my hair any particular healthy shine look. Maybe the ingredients are better for you, but I don't really know. 
Šim nepiemīt nekāda toņa, tas ir klasiski baltā krāsā. Kā jau spriežot pēc nosaukuma, šis sola XXL kuplumu, taču, ja godīgi tad neko vairāk par parasto kuplumu, ko piedod jebkurš Batiste sausais šampūns es nepamanīju. Ja godīgi, tad šis no visiem Batiste sausajiem šampūniem man patīk vismazāk, jo tas ir tādas kā lipīgas konsistences un likās par smagu maniem matiem.
This one doesn't have any specific tone, it's just plain white color. As you can see from the name, it claims to give you XXL volume, but honestly I didn't noticed any big difference from the usual Batiste dry shampoos. The only thing though, this one has kind of a sticky texture, so it was too heavy for my hair. 
Kopumā Batiste sausie šampūni ir mani mīļākie, it īpaši medium&brunette sausais šampūns, kuru lietoši līdz brīdi, kad tos pārstās ražot!! :D
Overall Batiste are my favorite dry shampoos, especially the medium&brunette type one, which I will use till they discontinue it!! :D

6 komentāri:

 1. Man XXl ļoti nepatika, jo lietojot nebija iespējams izbraukt cauri matu saknēm, tās gluži kā sastinga. Jā, apjoms bija grandiozāks, bet sajūtās loti nepatīkamas :(

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. es nepamanīju īpašu atšķirību starp parasto batiste sauso šampūnu un xxl apjoma ziņā, bet arī man tā lipīgā sajūta nepatika. ;)

   Dzēst
 2. Cik esmu mēginājusi visi ļoti labi patika :) nez kā būs tagad uz tumšākiem matiem, par to mazliet baidos ;)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. tumšiem matiem medium&brunette ir perfekts!! noteikti izmēģini ;)

   Dzēst
 3. Batiste XXL is mixture of Dry shampoo and hair spray/ hair styling product, so it is not full Dry shampoo. It is very good if u need to go to the party and do not have time to wash ur hair and then to make hair styling with Batiste XXL....it gives lot of volume and keeps ur hairstyling strong and hard:).

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Interesting, well I didn't know that, but as a styling product I think it leaves too much of white residue powder.

   Dzēst