ceturtdiena, 2015. gada 20. augusts

L'oreal Infallible 24h matte foundation

Čau!
Jau ļoti ilgu laiku mans absolūti mīļākais tonālais/BB krēms ir no Skin79, taču es allaž meklēju kaut ko, kas ir labāks par manu pašreizējo tonālo krēmu.
For the longest time ever my favorite foundation/BB cream is from Skin79, but I always try to find something that might work better than my current foundation. 

L'oreal Infallible tonālajam krēmam ir ļoti ērts tūbiņas iepakojums, tas nav no stikla un perfekti derēs ceļojuma laikā, jo neaizņems daudz vietas. Tonālā krēma cena ir apmēram 12 eiro par 35 ml. Pieejami 5 dažādi toņi.
L'oreal Infallible foundation has very comfortable and nice squeeze type of packaging, which is not made of glass and is perfect for travelling. It costs about 12 euros for 35 ml of product.
 L'oreal Infallible ģimenei ir pievienojies jauns produkts - tonālais krēms, kas sola 24h noturību, sejas spīdumu kontroli, matētu finišu, vieglu tekstūru un vidēju līdz pat augstu sedzamību. Izklausās pēc absolūti perfekta tonālā krēma!!
L'oreal Infallible family has a new product - foundation that claims to hold for 24h, control face shine, matte finish, light texture and high coverage. Sounds like a perfect foundation!!
Tonis, ko es lietoju ir pats gaišākais 11 - vanilla.  Tā kā man ir diezgan sausa āda šis tonālais krēms galīgi man neder, sapratu to uzreiz, kad to pirmo reizi uzklāju, jo krēmam nav ne kripatiņas mitruma, lai gan otrā sastāvdaļa ir dimethicone, kas ir silikons un lieliski aizpilda poras un grumbiņas, viegli slīd uz ādas.
Since I have quite dry skin this wasn't foundation for me, I understood that right away when I applied it, because it doesn't have bit of moisture in it, but the second ingredient of it is dimethicone, which is a silicone that wonderfully fills in the pores and all the fine lines, it slips on the skin very well.
 
Es teiktu, ka šis ir perfekts tonālais krēms normālai-taukainai ādai, bet neiesaku šo sausai ādai. Taču man ļoti patika, ka tonālais krēms lieliski kontrolēja sejas spīdumu un to ir ļoti viegli izpludināt. Dodu 3 margrietiņas no 5, atņemot par to, ka ir pieejami tikai 5 toņi (pats gaišākais, ziemā man būtu par tumšu) un to, ka tas varētu būt nedaudz mitrinošāks.
I would say that this is perfect foundation for normal-oily skin, I don't recommend this for dry skin, but I really liked how well it controlled the shine of my face and it's really easy to blend it in. I give this one 3 out of 5 daisies.

4 komentāri:

  1. I've seen good reviews on this- definitely want to try it too

    Candice | Beauty Candy Loves

    AtbildētDzēst
  2. Vai šis jau ir nopērkams arī Latvijā?

    Man ar toni kaut kā nav paveicies, pārāk rozā. Bet tonālais man patīk. :)

    AtbildētDzēst