ceturtdiena, 2014. gada 10. jūlijs

Innisfree No Sebum Mineral Powder

Hello!

Pēdējā laika favorītos pieminēju šo pūderi un tā kā tas ir tik ļoti labs, nolēmu, ka tas ir pelnījis vairāk kā tikai īsu pieminēšanu favorītos.
Recently I mentioned this powder in one of my favorites, but since this powder is so good, I decided that it deserves more than just a few words in my favorites.

Kā jau minēju savos favorītos, vienīgais, kas mani neapmierina ir produkta tilpums, kas ir nieka 5g, taču, ja to lieto tikai spīdīgajā T-zonā, tas varētu kalpot ilgāk, taču man patīk to lietot pa visu seju, lai kartīgi nostiprinātu makeup. Cena ~7 dolāri. Kā jau parasti es to iegādājos šeit www.beautynetkorea.com
As I said in my favorites, the only thing that I don't like that there is only 5g of product, although if you would use it only for T-zone it would last longer, but I like using it all over my face to set my makeup. The price is ~7 dollars. As usual I got it here www.beautynetkorea.com
Pūderis nesatur parabēnus, talku, mākslīgas krāsvielas un minerāleļļu. Tas ir daudzfunkcionāls un sola kontrolēt, absorbēt lieko spīdumu. Pūderis ir caurspīdīgs, tādēļ derēs jebkuram ādas tonim.
The powder doesn't have any parabens, talc, artificial coloring and mineral oil. It is multifunctional and it claims to absorb and control excess oil. Powder is translucent, so it will work for all skin colors.
 
Komplektā tas nāk arī ar mīkstu aplikatoru, ko patiesībā sākumā domāju nelietot, taču pūderis ir ik ļoti smalks, ka neviena otiņa nespēj to uzķert. Taču šo aplikātoru droši var mazgāt, tas neizšķīst, nezaudē savu formu un pēc mazgāšanas joprojām ir lietojums.
It comes with the really soft puff, which at first I didn't want to use, but the powder is sooo fine, that none of my brushes can catch it up. Though you can still wash it and it doesn't tear, so you can still use it after washes. 
Šeit it vēl dažas funkcijas kā var izmantot šo pūderi. Es nekad nebūtu iedomājusies, ka šo var izmantot pat kā sauso šampūnu un acu praimeri. Interesanti, vai ne?
Here you can a few more uses for this powder. I would never imagine that you could use it as a dry shampoo or eye primer. Interesting, isn't?
 
Tas noteikti ir mans mīļākais pūderis pašlaik, jo tas nesatur talku, parabēnus un lieliski matē! Kas gan vēl ir vajadzīgs no pūdera? :D
This is definitely my favorite powder at the moment, because it doesn't have any parabens, talc and matifies very well! What else do you need from powder? :D

2 komentāri:

  1. Interesants universālais produkts! Super!
    Man jau vispār šādas lietas interesē, un ja padomā, tad nemaz tik dārgs nav :)

    AtbildētDzēst